KONST / Litografier / Färglitografi 15385462
nr 1538 5462
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 168/260, daterad -81, Fotbollsmatch, Brage. Färglitografi, bildmått: 40x42 cm, yttermått inklusive ram: 59x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:34:57
29/4 15:26:12
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund